Wysyłka

 

Termin dostawy Produktu do Klienta za pośrednictwem Kuriera na produkty dostępne w magazynie w ilości zamawianej przez klienta oznaczone 24H z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy wynosi:

Przy zamówieniu produktów od Poniedziałku do Piątku do godziny 10.00 skutkuje wysyłką tego samego dnia. Szczegóły poniżej.

 

 

5.1.Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

5.2.Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce „Koszty dostawy” oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

5.3.Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.

5.4.Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

Przesyłka kurierska, gdy płatność za pośrednictwem Dotpay, przesyłka kurierska pobraniowa.

Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul.Batalionów Chłopskich 82, 25-671 Kielce – w Dni Robocze Pn-Pt , w godzinach od 08:00 do 17:00 i w Sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.

 

5.5.Termin dostawy Produktu do Klienta za pośrednictwem Kuriera liczy się :

5.6.W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności elektronicznej - od momentu uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

5.7.W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od momentu zawarcia Umowy Sprzedaży.

5.8.Termin dostawy Produktu do Klienta za pośrednictwem Kuriera na produkty dostępne w magazynie w ilości zamawianej przez klienta oznaczone 24H z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy wynosi :

5.9.Zamówienia potwierdzone do Poniedziałku do godziny 10.00 będą wysłane w Poniedziałek co skutkuje dostawą do Klienta we wtorek ( lub środę z przyczyn od nas niezależnych)

5.10.Zamówienia potwierdzone do Wtorku do godziny 10.00 będą wysłane we Wtorek co skutkuje dostawą do Klienta w Środę ( lub Czwartek z przyczyn od nas niezależnych)

5.11.Zamówienia potwierdzone do Środy do godziny 10.00 będą wysłane w Środę co skutkuje dostawą do Klienta w Czwartek ( lub Piątek z przyczyn od nas niezależnych)

5.12.Zamówienia potwierdzone do Czwartku do godziny 10.00 będą wysłane w Czwartek co skutkuje dostawą do Klienta w Piątek ( lub Poniedziałek z przyczyn od nas niezależnych)

5.13.Zamówienia potwierdzone do Piątku do godziny 10.00 będą wysłane w Piątek co skutkuje dostawą do Klienta w Poniedziałek ( lub Wtorek z przyczyn od nas niezależnych)

 

5.14.Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w ciągu 24 godzin od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8.00 do 17.00 oraz w sobotę w godzinach 9.00 do 13.00 w siedzibie Firmy. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:

    1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności elektronicznej lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

    2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży

do góry
Facebook
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl