Garderoba - jak ją urządzić?

W mieszkaniach Polaków coraz częściej pojawiają się pomieszczenia przeznaczone wyłącznie na przechowywanie ubrań. Garderoba to miejsce, które w znaczącym stopniu pozwala uporządkować zawartość swojej szafy. Dzięki koszom na bieliznę, półkom na buty oraz różnorodnym wieszakom każdy element garderoby będzie miał swoje miejsce. Porządek pozwoli na szybkie wyszukiwanie konkretnej odzieży oraz korzystanie ze swojego dobytku w komfortowy sposób.

Akcesoria do garderoby - co warto kupić?

Nie każdy potrafi zapanować nad porządkiem wewnątrz swojej szafy. Jednak dzięki kilku podstawowym akcesoriom garderoba może być uporządkowana i estetyczna. Kosze cargo, wewnątrz których przechowuje się bieliznę lub obuwie czy najwyższej jakości pantograf umożliwiają łatwy dostęp do wszystkich elementów odzieży podczas codziennego użytkowania. Wysuwane wieszaki przeznaczone do różnych przedmiotów ułatwiają dbanie o ich estetyczny wygląd, a lustro powoduje, że garderoba jest miejscem testowania nowych stylizacji.

Wszystko pod kontrolą – kosze wysuwane w garderobie

Kosze wysuwane są rozwiązaniem niezwykle praktycznym. Lubiący ład i porządek na pewno doceniają ich zastosowanie. A Ci, którzy z porządkiem mają na bakier odkryją łatwość w tworzeniu zorganizowanej przestrzeni w garderobie. Dzięki temu zawsze odnajdziemy to, czego szukamy i zawsze będziemy mieć wszystko co potrzebne pod ręką. Mechanizm koszy jest bardzo wygodny w obsłudze. Kosz wysuwa się w sposób umożliwiający swobodne z niego korzystanie. Może się okazać, że mamy więcej miejsca niż myśleliśmy. Co daje otwartą furtkę na...zakupy.

LUSTRO WYSUWNE 39*125*49 LUSTRO WYSUWNE 39*125*49 LUSTRO WYSUWNE 39*125*49
Producent: Aluprofil
Cena: 205,11 zł
szt.
szczegóły
WIESZAK WYSUWNY L-370 WIESZAK WYSUWNY L-370 WIESZAK WYSUWNY L-370
Producent: Aluprofil
Cena: 58,95 zł
szt.
szczegóły
Wysyłka 24h
WIESZAK WYSUWNY L-480 WIESZAK WYSUWNY L-480 WIESZAK WYSUWNY L-480
Producent: Aluprofil
Cena: 65,43 zł
szt.
szczegóły
Wysyłka 24h
WYSUWNA PÓŁKA NA BUTY PRAWA WYSUWNA PÓŁKA NA BUTY PRAWA
Producent: Aluprofil
Cena: 227,87 zł
szt.
szczegóły
do góry
Facebook
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl